přeskočit k navigaci »

Zde se nacházíte: Úvod » Členové

Členové

 

Řádní členové

AndruVision.cz

Zabýváme se tvorbou leteckých videí a fotografií. Vaše profesionální snímky zaznamenáváme z výšky pomocí bezpilotního drona. Jsme otevřeni novým nápadům a řídíme se pravidlem “Mít zdravou neúctu z nemožného”. Naší specializací jsou virální videa. Rádi vám zodpovíme vaše dotazy, popřípadě připravíme nabídku na míru. Stačí, když nám na sebe zašlete kontakt na email, nebo zavoláte. Rádi vám poradíme vybrat to nejlepší řešení. Těšíme se na spolupráci s vámi.

www.andruvision.cz

více o členovi »

 

AVIATION ZOOM

Společnost Aviation Zoom poskytuje profesionální letecké služby v oboru bezpilotních systémů. Jsme držitelé povolení Úřadu pro civilní letectví pro komerční provoz UAV a vykonávání leteckých prací, včetně profesionální certifikace všech našich strojů i pilotů. Servis, poradenství a samotný provoz UAV jsou našimi hlavními specializacemi. Naším „zoomem“ pro Vaše potřeby.

www.aviationzoom.cz

více o členovi »

 
 
 
 
 
 

Ing. Petr Kadaník

Skycopter je tým profesionálů

Uděláme Vám unikátní videa či fotografie z nestandardních pohledů. Umíme streamovat živé video přímo do internetu nebo na velkoplošnou obrazovku. Pomocí bezpilotních letounů dokážeme dolétnout téměř kamkoli. Létáme v interiéru, nízko nad zemí či do výšky stovek metrů. Video v rozlišení 4K nebo Full HD. Leteckou techn

www.skycopter.cz

více o členovi »

 
 
 
 

 

strana: « předchozí 1 2 3 další »

 
 
 
 
APBL

Předseda Asociace a člen výboru:
Petr Lněnička za Vertical Images s.r.o.
Tel.: +420 777 204 558
E-mail: p.lnenicka@apbl.cz