přeskočit k navigaci »

Zde se nacházíte: Úvod » Členové

Členové

 

Řádní členové

Vertical Images s.r.o.

Vertical Images se specializuje na vytváření špičkových leteckých videí, leteckých fotografií a leteckých virtuálních prohlídek. Natáčíme a fotografujeme z bezpilotních systémů (UAS, UAV), tzv. multicoptér, se stabilizací kamery. Díky našim mnohaletým zkušenostem s profesionálním fotografováním a natáčením jsme schopni zajistit špičkové výsledky. Nejsme jen piloti, ale především tvůrci obrazu.

www.verticalimages.cz

více o členovi »

 

RCK Media

Letecké záběry, fotografie i virtuální prohlídky námi tvořené jsou pořizovány špičkovou technikou a lidmi, kteří v tomto oboru mají zkušenosti a jejich výsledek odpovídá náročným požadavkům klienta. Ač mladé odvětví je použití UAV v ČR již legislativně regulováno a to ze zřejmých důvodů a RCK Media nabízí služby v souladu s touto legislativou. UAV i jeho obsluha je schválena a certifikována Úřadem pro civilní letectví a stroje jsou pojištěny pro následky způsobené použitím stroje

www.rckmedia.cz

více o členovi »

 

COPTERFILM

Pořizujeme unikátní letecké záběry a fotky za pomoci dálkově řízených bezpilotních prostředků. Dodáme „nadhled“ Vašemu videu, filmu, reklamnímu spotu, klipu...atd., ale také umíme kompletní postprodukci pořízeného materiálu. Letecké záběry a fotografie tvoříme na profesionální úrovni a hlavně s nápadem! Naše hexakoptery či oktokoptery ovládáme s naprostou přesností a bezpečně pod registrací Uřadu Civilního Letectví ČR. Jsme tým profesionálů. Posunujeme hranice videa! Pracujeme „s nadhledem“!

www.copterfilm.cz

více o členovi »

 

C.S. Solutions s.r.o.

Společnost C.S. Solutions s.r.o. je specialistou na implementaci bezpilotních letadel v rámci bezpečnosti a ostrahy. Služby nabízené společností C.S. Solutions s.r.o. jsou realizovány profesionály, kteří ve své službě plně využívají své zkušenosti získané během mnohaletého působení v bezpečnostních složkách státu nebo během intenzivní privátní bezpečnostní praxe, zejména v oblasti poskytování služeb osobní ochrany na území České republiky nebo v zahraničí.

www.cssolutions.cz

více o členovi »

 

Galileo Corporation s.r.o.

Společnost Galileo Corporation s.r.o. se specializuje na tvorbu webových stránek se zaměřením na místní samosprávy a dále pak produkty podporující cestovní ruch a destinační management. K profesionální práci využívá stále posledních trendů a technologických inovací, mezi které dozajista řadí i letecké fotografie, videa a panoramatické snímky. Rádi o sobě tvrdíme, že naší doménou je profesionalita.

www.profesionalita.cz

více o členovi »

 

Petr Jan Juračka

V současné době se fotografii věnuji zejména na půdě Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze, kde fotím pomocí světelných i elektronových mikroskopů, bezdrátově řízených blesků a časosběru. Krom těchto aktivit jsem také podlehl kouzlu rádiem řízených vrtulníků a filmu. A co je pro mě asi nejtypičtější - vše co dělám, dělám s až s naprosto fanatickým zaujetím.

www.juracka.eu

více o členovi »

 

DroneMedia.cz

Provádíme letecké snímkování a natáčení za pomoci bezpilotních letounů.

www.dronemedia.cz

více o členovi »

 

Skyshot

Nahlížíme na svět s dostatečným odstupem. Přinášíme nové pohledy na notoricky známá místa. Vidíme je z nebe. Pojďte se dívat s námi.

www.facebook.com/czechskyshot

více o členovi »

 
 
 
 

 

strana: 1 2 3 další »

 
 
 
 
APBL

Předseda Asociace a člen výboru:
Petr Lněnička za Vertical Images s.r.o.
Tel.: +420 777 204 558
E-mail: p.lnenicka@apbl.cz